noclegi w najlepszych cenach

Pomogliśmy już milionom podróżnych wybrać odpowiedni nocleg i bardzo chętnie pomożemy Tobie!

W HotelsCombined wiemy, że rezerwowanie noclegu online wcale nie jest proste – ale uważamy, że powinno być proste. Przeglądanie setek serwisów rezerwacyjnych i tysięcy ofert noclegów w poszukiwaniu "tej najlepszej" może być męczące i skomplikowane. Tym bardziej że na sam koniec i tak przecież chodzi o to, żeby mieć pewność, że zarezerwowało się właściwy nocleg – i w najlepszej dostępnej cenie. Właśnie tym postanowiliśmy się zająć i dzięki temu od kilku lat robimy, co w naszej mocy, aby pomagać naszym użytkownikom w znajdowaniu najlepszych ofert noclegów.

Jak to działa

Nasza technologia wyszukuje i porównuje dostępność i ceny noclegów ze wszystkich największych serwisów rezerwacyjnych, takich jak Booking.com, Expedia, Hotels.com, Agoda, AccorHotels, Hilton i wiele więcej. W jednym szybkim i prostym wyszukiwaniu znajdujemy dla Ciebie wszystkie te informacje, których potrzebujesz. Dzięki temu masz pewność, że rezerwujesz hotel na najlepszych dostępnych warunkach.

Gwarancja naszej najlepszej ceny

Gwarantujemy Ci też znalezienie noclegu w najlepszej cenie – masz na to nasze słowo. Jeśli już po dokonaniu rezerwacji znajdziesz taki sam nocleg w niższej cenie w jednym z serwisów wymienionych na HotelsCombined, zwrócimy Ci różnicę.

Nasz zespół

Jesteśmy globalnym zespołem osób ze zróżnicowanym doświadczeniem i zainteresowaniami. To, co nas łączy, to chęć ciągłego doskonalenia się. Jesteśmy firmą technologiczną i technologia jest podstawą wszystkiego, co robimy. Do podejmowania decyzji używamy danych i logiki, więc możemy skupić się na tym, co ważne. Ale praca to nie wszystko – przy okazji też dobrze się bawimy.

Chcesz zostać naszym Partnerem?

Nasza platforma jest jedną z najlepszych w całej branży – możesz ją dowolnie modyfikować i integrować ze swoją stroną internetową, blogiem lub aplikacją mobilną. Dzięki współpracy z nami zaczniesz zarabiać więcej i jednocześnie pomożesz swoim użytkownikom znajdować noclegi w najlepszych cenach na całym świecie. Dowiedz się więcej:

Program Afiliacyjny

Jeśli masz lub prowadzisz hotel lub inny obiekt noclegowy, możemy pomóc Ci działaniach marketingowych. Dzięki nam zwiększysz liczbę bezpośrednich rezerwacji, nawiążesz i utrzymasz bezpośredni kontakt ze swoimi gośćmi, zbudujesz własną markę i obniżysz koszty dystrybucji. Dowiedz się więcej:

Hotelarze

Masz jakieś uwagi lub pytania?

Skontaktuj się z nami

Szukaj hoteli

Pokój 1:

2 dorosłych Zmień ustawienia

Znajdujemy więcej hoteli

Porównaj oferty ze wszystkich największych serwisów rezerwacyjnych jednocześnie i znajdź tę najlepszą. Łatwizna!

Gwarancja naszej najlepszej ceny

Żadnych opłat rezerwacyjnych, żadnej prowizji. Gwarantujemy Ci to!

Miłośnicy podróżowania nas kochają

W zeszłym roku zaufało nam ponad 400 milionów podróżnych, dla których znaleźliśmy najlepsze oferty hoteli.

© 2022